O firmie

Od 2003 roku zajmujemy się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do drukarek i od samego początku istnienia naszej firmy stawiamy na sprzedaż internetową. Zaczynaliśmy od zestawów do napełniania, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Ale w późniejszych latach naszą ofertę sukcesywnie wzbogacaliśmy o kolejne nowe produkty.

W chwili obecnej posiadamy w ofercie ponad 9 tysięcy, zarówno oryginalnych jak i zamiennych materiałów eksploatacyjnych. W każdym roku wzbogacamy ofertę o ponad 200 produktów. Tak więc stawiamy na ciągły rozwój.

Owocem długoletniej współpracy z wieloma oficjalnymi partnerami jest posiadanie w ofercie TYLKO najlepszych tuszów i tonerów. A także dostęp do najbardziej wymyślnych komponentów drukujących do wszystkich modeli drukarek, kopiarek, faxów.

Nie sposób jednak wspomnieć co dla TUSZMARKT.PL jest naprawdę najważniejsze. Oczywiście zadowolenie Naszych Klientów. W tym celu stworzyliśmy nowej jakości Sklep Internetowy, tworzony zupełnie od podstaw. Uwzględniając wszystkie uwagi jakie dostarczają nam Nasi Klienci oraz testując nieustannie nowe technologie. Funkcjonalność i szybkość składania zamówienia jest zatem celem najważniejszym. Nie zapominając o ciągłej informacji o statusie i przebiegu realizacji zamówień.

Nie było by TUSZMARKT.PL, gdyby nie nasi lojalni Klienci. Wśród tych zaufanych są m.in.:

  • agencje reklamowe, którym dostarczamy m.in. tonery do druku wielkoformatowego;
  • duże międzynarodowe firmy, ceniące szybkość i profesjonalizm;
  • uczelnie i instytucje państwowe szukających szybkich i ekonomicznych rozwiązań drukujących;
  • liczne małe i średnie firmy a także indywidualni użytkownicy, który zawsze znajdą u nas towar odpowiadający zarówno ich potrzebom jak i możliwościom finansowym.

Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich wykonywanych transakcji, dzięki specjalnemu szyfrowanemu protokołowi SSL. Certyfikat SSL pozwala także na sprawdzenie tożsamości Sklepu Internetowego TUSZMARKT.PL. Wykorzystywany przez naszą firmę certyfikat jest obsługiwany przez 99% przeglądarek na rynku i pozwala na przesyłanie danych kluczem 256 - bitowym. Aby sprawdzić, czy Państwa dane są bezpieczne, prosimy o sprawdzenie czy w pasku adresowym adres internetowy zaczyna się znakami https:// i czy w prawej, dolnej części przeglądarki znajduje się zamknięta kłódka.

zamknij

zamknij