Sposoby dostawy

Na czas otrzymania przesyłki składa się czas realizacji i czas, jaki jest potrzebny Poczcie Polskiej lub kurierowi na dostarczenie przesyłki pod konkretny adres.

TERMIN OTRZYMANIA PRZESYŁKI = CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTAWY

Strzałka Czas realizacji
W każdym opisie produktu, podajemy przybliżony czas realizacji. Jest to czas orientacyjny, który może się wydłużyć. Jeżeli zamawiają Państwo kilka produktów o dostępności "24 godziny", lecz jeden z nich ma oznaczoną dostępność np. "72 godziny" to zamówienie jest realizowane w momencie gdy zostanie całkowicie skompletowane chyba że poinformują Państwo o rozłączeniu zamówień. Do czasu realizacji liczą się tylko dni robocze, bez sobót, niedziel i świąt. Okres od jakiego należy liczyć orientacyjny czas realizacji: w przypadku płatności on-line i przelewu na rachunek bankowy czas wpłynięcia środków pieniężnych na nasze konto, zaś w przypadku płatności za pobraniem, status zamówienia zmienia się na "w trakcie realizacji".

Strzałka Czas dostawy - Poczta Polska
Czas dostawy przesyłek przez Pocztę Polską (według regulaminu Poczty Polskiej jest to wypracowany standard) wynosi: przesyłki ekonomiczne - do 3 dni roboczych licząc od dnia nadania. (może wydłużyć się do 5-6 dni), przesyłki priorytetowe - następny dzień roboczy (może wydłużyć się do 2-4 dni). Listonosze "Poczty Polskiej" dostarczają przesyłki od godziny 8:00 do 18:00. Jeżeli nie zastaną adresata, zostawiają "Awizo", na podstawie którego można odebrać przesyłkę w lokalnej placówce Poczty Polskiej. Jeżeli otrzymaliście Państwo informacje o wysyłce zamówienia, lecz nie otrzymaliście jej uwzględniając terminy podane powyżej, prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Strzałka Czas dostawy - Firma kurierska GLS
Czas dostawy przesyłek firmą kurierską "GLS" wynosi: 24 godziny - na drugi dzień po nadaniu przesyłki (podany czas obowiązuje w przypadku 99% przesyłek). Firma kurierska "GLS" dostarcza przesyłki od godziny 10:00 do 18:00 w zależności od strefy doręczeń. Istnieje możliwość uzyskania od obsługi sklepu numeru listu przewozowego w celu skontrolowania gdzie znajduje się przesyłka. Nie ma możliwości poproszenia kuriera o konkretną godzinę przyjazdu, gdyż wiąże się to z dodatkową opłatą.

Ze względu na gwarancję dostarczenia przesyłki, polecamy korzystać z usług firmy kurierskiej "GLS". W przypadku zamówień o wartości przewyższającej kwotę 500 zł, zostają one obligatoryjnie wysyłane firmą kurierską "GLS". Zamówienia Państwa pakowane są w koperty bąbelkowe, szare kartony lub zawijane są w czarną folię strech. Wygląd paczki nie sugeruje co jest jej zawartością. Na każdej przesyłce umieszczone są dokładne dane naszej firmy a przesyłka jest oklejona firmową taśmą. Prosimy o sprawdzanie, czy przesyłka jest w stanie nienaruszonym. Jeżeli istnieją wątpliwości co do wcześniejszego otwarcia przesyłki, prosimy o komisyjne jej otwarcie.

Strzałka Odbiór osobisty
Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie firmy. W tym przypadku nie ponoszą Państwo żadnych kosztów dostawy, prócz własnych - dojazdu. W celu odebrania, prosimy o kontakt z obsługą sklepu w celu ustalenia daty i godziny odbioru. W siedzibie firmy realizujemy tylko płatności gotówką. Możliwe jest wcześniejsze przekazanie zapłaty korzystając z przelewu na rachunek bankowy lub z usług płatności elektronicznych płatnosci.pl.

Strzałka Dowóz do klienta
Usługa ta skierowana jest tylko i wyłączenie dla firm, mających swoją siedzibę lub oddziały na terenie miasta Poznania lub Komornik. W tym wypadku nie gwarantujemy godziny w jakim zostanie dostarczone zamówienie. Zamówienia rozwożone są własnym transportem od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00.

Strzałka Wysyłka za granicę
Realizujemy wysyłki za granicę. Wystawiamy Faktury Europejskie z 0 stawką VAT. W sprawie uzyskania bliższych informacji, prosimy o kontakt poprzez pocztę elektroniczną biuro@tuszmarkt.pl.

Popularne tagi:

epson stylus sx435w tusze zamienniki opinie

tusz do drukarki hp 6940

HP OfficeJet 4500 tusze

kartridże do drukarek HP

101R00435

lexmark x544

tusz do drukarki hp 1018

ML1675 toner

brother hl-2130 toner

CANON Pixma MG4250 toner

zamknij

zamknij