Drukarki laserowe Oki

Najpopularniejsze modele

Wybierz serię drukarki

Popularne drukarki

Seria B

wszystkie
OKI B410 OKI B410 OKI B431 OKI B431 OKI B412 OKI B412 OKI B432 OKI B432

Seria C

wszystkie
OKI C3200 OKI C3200 OKI C511DN OKI C511DN OKI C531dn OKI C531dn OKI C532 OKI C532

Seria ES

wszystkie
OKI ES5430 OKI ES5430 OKI ES8430 OKI ES8430 OKI ES8460 MFP OKI ES8460 MFP OKI ES8431 OKI ES8431

Seria MB

wszystkie
OKI MB471 OKI MB471 OKI MB472 OKI MB472 OKI MB472 OKI MB472 OKI MB492 OKI MB492

Seria MC

wszystkie
OKI MC560 OKI MC560 OKI MC362dn OKI MC362dn OKI MC562dn OKI MC562dn OKI MC363 OKI MC363

Seria Oki FAX

wszystkie
OKI OkiFax 4550 OKI OkiFax 4550 OKI OkiFax 5200 OKI OkiFax 5200 OKI OkiFax 5650 OKI OkiFax 5650 OKI OkiFax 5680 OKI OkiFax 5680

Seria OKI Laserjet

wszystkie
OKI OL 400 OKI OL 400 OKI OL 810 OKI OL 810 OKI OL 840 OKI OL 840 OKI OL 610ex OKI OL 610ex

Seria OkiOffice

wszystkie
OKI OkiOffice 84 OKI OkiOffice 84 OKI OkiOffice 87 OKI OkiOffice 87 OKI OkiOffice 44 OKI OkiOffice 44 OKI OkiOffice 2530 OKI OkiOffice 2530

Seria OkiPage

wszystkie
OKI OkiPage 14ex OKI OkiPage 14ex OKI OkiPage 14e OKI OkiPage 14e OKI OkiPage B6200 OKI OkiPage B6200 OKI OkiPage B6300 OKI OkiPage B6300

Znajdź odpowiedni produkt

Druk Laserowy Oki

Posiadasz drukarkę i nie wiesz jaki tusz lub toner do niej zakupić? W naszym sklepie znajdziesz oryginalne tusze i tonery do drukarek Oki. W tym dziale kupisz również akcesoria do drukarek, kartridże. Wystarczy, że znajdziesz swój model drukarki Oki.

Drukarki laserowe OKI – wszystko, co musisz wiedzieć na ich temat

OKI, czyli jeden z najbardziej znanych i cenionych graczy w branży producentów, dostarczających doskonałe rozwiązania w postaci urządzeń drukujących, jak i skanujących.

W naszym sklepie internetowym (TuszMarkt) znajdziesz pełen asortyment części zamiennych, dzięki którym Twoja drukarka OKI będzie pracowała dla Ciebie jeszcze przez bardzo długi czas. Bez przerwy dostarczając najlepszej klasy wydruki – szybko oraz tanio.

Nasz asortyment tuszy i tonerów uwzględnia nawet najbardziej skomplikowane wymagania. Dlatego, bez problemu znajdziesz u nas zarówno tusze, tonery, jak i bębny to wielu serii drukarek OKI, a pośród nich między innymi: B, C, ES, MB, MC, Oki FAX, OKI Laserjet, OkiOffice, czy chociażby OkiPage. W każdej dodatkowo znajduje się co najmniej kilka modeli. Jednak bez obaw – sklep TuszMarkt oferuje części oryginalne i zamienne do każdego z nich!

Drukarki od OKI – jakie ich rodzaje rozróżniamy?

Ten producent ma na względzie zarówno niewielkie potrzeby prywatnych użytkowników, nieco większe wymagania stawiane przez profesjonalistów, jak i małe firmy. Ale także z powodzeniem radzi sobie z dostarczaniem rozwiązań przygotowanych specjalnie z myślą o dużych przedsiębiorstwach oraz korporacjach. Bogata oferta (kilkudziesięciu modeli różnych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych OKI), nie pozostawia złudzeń. Marka ma produkt dla każdego klienta – bez wyjątku.

Dla kogo przeznaczone są drukarki OKI?

Mnogość tych wszystkich, oferowanych przez firmę OKI, urządzeń daje gwarancję, iż każda osoba znajdzie wśród nich coś, co spełni jej oczekiwania.

 • Osoba prywatna, odnajdzie idealny sprzęt, dzięki któremu będzie mogła wykonywać wydruki, jak i skany o stosunkowo niewielkim nakładzie.

 • Profesjonalista, skorzysta z niezwykłej jakości wydruków oferowanych przez drukarki tego producenta. Z pewnością doceni także ich ponadprzeciętną jakość.

 • Małe, jak i średnie przedsiębiorstwo, z całą pewnością skorzysta (i doceni) możliwości wydruku dużej ilości dokumentów, niezawodność samej drukarki, jak i kwestie ekonomiczne (realne oszczędności wynikające z używania właśnie tego sprzętu).

 • Duża firma i korporacja, uzna za duży plus fakt, że drukarki OKI pozwalają na w pełni masowe drukowanie dokumentów (nawet kilka tysięcy na dzień), zachowujący przy tym świetną jakość oraz równie dobrą cenę za toner.

Zamienniki oraz oryginalne części do drukarek OKI

Niezależnie, którą grupę reprezentujesz. Czy wykorzystujesz drukarkę do celów prywatnych, czy też zawodowych. Czy drukujesz raz w tygodniu, czy też produkujesz po kilka tysięcy egzemplarzy dokumentów dziennie. Czy zależy Ci na jakości, czy jedynie na szybkim wydrukowaniu konkretnych rzeczy. W naszym sklepie znajdziesz części zamienne, które pozwolą Ci na realizowanie każdego zadania.

Sklep internetowy TuszMarkt oferuje bowiem pełen pakiet części do drukarek laserowych OKI, w których skład wchodzą zarówno tonery, bębny, jak i same tusze. Sprzedajemy:

 • Pełnowartościowe zamienniki - będące tańszą, ale równie wysokojakościową alternatywą dla oryginalnych podzespołów.

 • Oryginalne części - pochodzące wprost od producenta tych niezawodnych drukarek.

Porównaj ceny, wydajność i inne kluczowe aspekty, a następnie wybierz elementy do Twojej drukarki.

Producent OKI, czyli dlaczego musisz postawić właśnie jego sprzęt?

Każdy sprzęt, aby sprawdzał się, czy to w biznesie, czy w życiu prywatnym, musi spełniać pewne normy oraz musi cechować się odpowiednimi parametrami. Sprawdź 5 czynników, które odpowiedzą Ci na pytanie, dlaczego warto wybrać właśnie markę OKI.

 • Musi być wielofunkcyjny

OKI nie dostarcza tylko drukarek, ale swoim klientom zapewnia wiele urządzeń tzw. 2 w 1. Czyli poza opcją drukowania, zapewniających także bezproblemowe skanowanie dokumentów. Jest to bardzo ważna cecha, którą doceniają wszyscy – od użytkowników domowych, poprzez małych przedsiębiorców, na specjalistach pracujących w wielkich korporacjach kończąc. Dzięki temu, posiadanie sprzętów OKI dostarcza dwóch kluczowych zalet: oszczędności miejsca (nie trzeba organizować oddzielnej przestrzeni dla drukarki i oddzielnej dla skanera), oszczędności pieniędzy (ponieważ wystarczy kupić jeden, zamiast dwóch oddzielnych sprzętów).

 • Musi działać długo i nieprzerwanie

Cechą szczególną drukarek OKI jest także ich niezawodność, ponieważ (przy regularnym serwisowaniu oraz wymianie tuszu) potrafią pracować przez wyjątkowo długi czas. Wystarczy dbać o ich stan, regularnie wymieniać odpowiednie części, a drukarka odwdzięczy się długim i nieprzerwanym działaniem, nawet przez wiele lat.

 • Musi oferować niezłą wydajność

Cechę wyjątkowo ważną dla firm, które drukują dużo, naprawdę dużo. Wybrane modele OKI zostały przygotowane z myślą o druku masowym. Dzięki nim, nawet najbardziej wymagające firmy znajdą sprzęt, który będzie w stanie drukować nawet kilka tysięcy egzemplarzy dokumentów dziennie, nie zużywając przy tym zbyt dużej ilości tonera.

 • Musi zapewniać druk na najwyższym poziomie

Szybkość oraz wydajność są ważne. Nie wolno jednak zapominać o wysokiej jakości drukowanej dokumentacji. Drukarki OKI nie zapominają i każdemu użytkownikowi zapewniają nie tylko szybkie, ale równie profesjonalne i precyzyjne drukowanie – nawet najbardziej skomplikowanych projektów czy dokumentów.

 • Musi być oszczędny i ekonomiczny

Dla wielu przedsiębiorców, finalnie wszystko sprowadza się do kosztów. Drukarka ma być szybka, wydajna, ale także oszczędna. Dlatego, OKI zadbał również o ten aspekt - dostarczając urządzenia, które drukują dużo, a jednocześnie nie pobierają za wiele tuszu, ani nie zużywają tonerów.

Zamów części, w tym tusze, tonery, bębny do drukarek laserowych OKI - oryginalne, jak i zamienniki

Chcesz mieć pewność, że zamawiasz doskonałe części zamienne do Twojej drukarki OKI? Potrzebny Ci tusz, toner albo bęben? W naszym sklepie oferujemy wszystko, czego wymaga Twój sprzęt do poprawnego działania. Już teraz kliknij w wybrany przez Ciebie produkt, zamów, a następnie opłać zakupy. Za kilka dni zamówienie będzie już pod Twoim adresem!

zamknij

zamknij