Powered by Smartsupp

Potrzebujesz pomocy? Napisz lub zadzwoń - (61) 833 06 59

Nasza oferta

Znajdź i wybierz odpowiedni produkt

HP DesignJet T2600

HP DesignJet T2600 - zamienniki i oryginalne tusze

Produkty oryginalne HP DesignJet T2600

300ml

732,06zł

300ml

751,67zł

Oryginalny tusz P2V70A Żółty
300ml

751,67zł

Oryginalny tusz P2V69A Purpurowy
300ml

751,67zł

Oryginalny tusz P2V68A Niebieski
300ml

751,67zł

Oryginalny tusz P2V72A Szary
300ml

751,67zł

Środki czystości HP DesignJet T2600

Pianka do ekranów LCD/TFT 400ml
  • Producent: CLEVERTON
  • Dostępność: natychmiast

14,76zł

Pianka do powierzchni plastikowych 400ml
  • Producent: CLEVERTON
  • Dostępność: natychmiast

14,76zł

Sprężone Powietrze 400ml
  • Producent: CLEVERTON
  • Dostępność: natychmiast

18,45zł

Sprężone powietrze 600ml
  • Producent: CLEVERTON
  • Dostępność: natychmiast

30,75zł

Płyn do ekranów LCD/TVT TV
  • Producent: CLEVERTON
  • Dostępność: natychmiast

13,53zł

beatamodrowska

Expresowa wysyłka, dziękuję !!! Zamówiony tusz jest oryginalny. Sklep wysyła monit o przesyłce. Z czystym sumieniem polecam sklep każdemu i dodaję go do moich ulubionych i zaufanych sprzedawców.

beata

pozytywna

Aneta

jestem bardzo zadowolona, dostałam to co chciałam idealnie zapakowane wysyłka była expresowa kurier dzwonił dwa razy pierwszy czy jestem w domu bo ma paczkę drugi raz uprzedził że będzie za 10min. i czy mi to opowiada.

Drukarka HP DesignJet T2600

Drukarka HP DesignJet T2600 to urządzenie wielofunkcyjne, które zostało zaprojektowane z myślą o profesjonalnych użytkownikach. Charakteryzuje się wysoką jakością wydruku w rozdzielczości aż 2400 x 1200 dpi, co umożliwia uzyskanie szczegółowych i wyraźnych obrazów.

Funkcje drukarki

Drukarka HP DesignJet T2600 posiada zaawansowane funkcje, które ułatwiają pracę w biurze. Dzięki możliwości skanowania i kopiowania dokumentów, można zaoszczędzić czas i wydajnie zarządzać dokumentacją. Urządzenie jest wyposażone w 2 rolki papieru, co umożliwia jednoczesne drukowanie dwóch różnych dokumentów.

Dodatkowo, drukarka posiada wbudowany dysk twardy o pojemności 500 GB, który umożliwia przechowywanie dokumentów oraz wydruków. Kontrola dokumentów odbywa się za pomocą wyświetlacza dotykowego o przekątnej 15,6 cala, który zapewnia intuicyjną obsługę.

Zastosowanie drukarki

Drukarka HP DesignJet T2600 jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują wydajnego urządzenia do drukowania dokumentów o dużych rozmiarach. Urządzenie umożliwia drukowanie na papierze o szerokości do 914 mm, co pozwala na wydrukowanie plansz, plakatów, czy planów budowlanych. Drukarka jest również idealna dla firm zajmujących się projektowaniem, które potrzebują urządzenia umożliwiającego skanowanie i kopiowanie dokumentów w dużych formatach.

Podsumowując, drukarka HP DesignJet T2600 to zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne, które umożliwia wydrukowanie dokumentów w dużych formatach oraz skanowanie oraz kopiowanie dokumentów o dużych rozmiarach.

Menu

Produkt zostały dodany do koszyka

Przejdź do koszyka

Twój koszyk

search menu-icon close-icon question-icon edit-icon remove-icon filter-icon facebook twitter mail-icon phone-icon check arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long